"Go-Show" opět na scénu?

Extravagandní Australan Anthony Gobert, kterého provázejí drogové příběhy, se možná v letošním roce opět usadí do sedla litrového závodního motocyklu.

"Go-Show" opět na scénu?
Anthony Gobert, australský jezdec s velkou a především drogy okořeněnou minulostí, se možná vrátí do sedla silničního motocyklu.
Go-Show, jak zní zřejmě nejznámější přezdívka tohoto jezdce, který má na svém kontě například i 15. místo v celkovém pořadí Grand Prix 500 (1997-Suzuki), byl v polovině loňské sezóny propuštěn z týmu Ducati Austin a od té doby neseděl na silničním motocyklu. Několikrát se sice představil v závodě Supermoto, ale nikdy ne na klasické silnici.
Nové pravidlo v AMA U. S. Superbike, kde od letošní sezóny nesmí tovární jezdci ani jezdci podporovaní továrnou, startovat v závodech Superbike a Superstock najednou, donutilo manažery týmů vypracovat nové struktury svých týmů. Jeden z nejuznávanějších majitelů týmu v USA pan Kevin Erion má ve svých řadách již jednoho z bratrské trojice Gobertů - Alexe. Nyní se začíná spekulovat, že pro šampionát Superbike (či pro Superstock???) angažoval pan Erion právě pomalu pohasínající hvězdu Anthony Goberta. Při přímé otázce na toto angažmá však pan Erion uvedl pouze ono pověstné "bez komentáře". Můžeme tady pouze spekulovat a jako spekulaci také berte i tento článek.
Mimochodem vysokou kvalitu letošního šampionátu AMA Superstock mi potvrdil i Vincent Haskovec, kterému je samozřejmě líto, že z důvodu startu ve "štokách" nemůže startovat ve třídě Superbike, ale podle něj by třída Superstock měla být v letošní sezóně nejnabitější a tím i zřejmě divácky nejzajímavější podívanou.

Profil Anthony Goberta.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist