SPZkové ČeskoSlovensko

Stále populárnější Okruhové dny na SPZkách pořádané našim partnerem, portálem Okruháři.cz, letos zavítají na všechny přední okruhy Česka a Slovenska.

SPZkové ČeskoSlovensko
Po beznadějně vyprodané akci na konci minulé sezóny na brněnském Automotodromu se Okruháři.cz rozhodli dopřát svým příznívcům pořádnou porci ježdění v roce 2015. Sezóna se odstartuje v oblíbeném Brně už na konci dubna a to 29.4.

Historicky vůbec první Okruhový den na SPZkách se konal v roce 2013 na slovenském Slovakia Ringu nedaleko Bratislavy. Okruháři.cz se tam letos opět vrátí hlavně na přání mnoha svých příznivců a to dokonce ve víkendovém termínu! Akce proběhne v neděli 7.června.
V rámci ježdění na okruhu nejde vynechat také oblíbený Autodrom Most. Na tomto technickém okruhu se na vás budou Okruháři těšit přesně v polovině letních prázdnin. V kalendáři si poznačte datum 30.7.
Stejně jako minulý rok, tak i letos zakončí Okruháři sezónu SPZkového ježdění na Automotordomu v Brně. Poslední Okruhový den proběhne 26. srpna.

Okruhové dny na SPZkách

Okruhový den na SPZkách je určený zejména pro jezdce, kteří jednak s okruhovým ježděním začínají, ale také pro zkušenější motorkáře, kterým nesedí závodní zaměření většiny okruhových agentur. Jsou vítány všechny typy motocyklů - skútry nad 350 ccm, naháče, sportovní, cestovní, silniční endura, nebo třeba café racery a choppery. Cílem je zdokonalení jezdeckých dovedností a tedy snížení rizika nehody v běžném provozu. Přijeďte si naplno vychutnat svoji mašinu a užít si ty nejlepší zatáčky a asfalt, které tato země nabízí.

Během dne vás čeká:
  • teorie jízdy – v učebně vysvětleno vše potřebné pro bezpečnou jízdu na okruhu
  • zkušení instruktoři z řad českých závodníků – k dispozici po celý den
  • profesionální technický dozor - kontrola a nastavení motocyklu, pneuservis, náhradní díly
  • jízdy - 6 x 20 minut na dráze (rozdělení do skupin dle zkušeností)
  • fotograf – budete vyfoceni přímo v akci na okruhu
  • zdarma si budete moci vyzkoušet na trati helmy HJC
  • vylosovaný účastník si odnese sadu pneu od jednoho z partnerů akce!
  • mezi jízdami workshopy na zajímavá témata (pneu, podvozek, helmy, oblečení)
Neváhejte, čím dříve jízdy koupíte, tím jsou levnější. Více informací zde: http://www.okruhari.cz/cs/okruhove-dny
Na setkání v paddocku se těší,
Tým Okruháři.cz

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 3.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist