Okruhové dny na SPZkách v Brně a Mostě!

Ahoj všichni příznivci adrenalinu a okruhového ježdění. Po úspěšné premiéře Okruhového dne na SPZkách na Slovakiaringu, jsme pro vás připravili naprostou pecku. Okruh MotoGP! Svezte se na trati, kde se prohání Rossi, Marquez a další top piloti.

Okruhové dny na SPZkách v Brně a Mostě!
Jen pro připomenutí, akce je určena pro každého motorkáře! Žádné úpravy na motocyklech, žádní okruhoví střelci, ale motorkáři z ulice. Vyzkoušejte limity sebe a svého stroje v bezpečí okruhu s maximálním lékařským zabezpečením.

Jak to bude letos probíhat?

Opět se naučíme základy jízdy na okruhu, jak se chovat, ukážeme si správnou stopu. K dispozici budou zkušení instruktoři, jejichž služeb budete moci využít dle libosti. Nesmíme zapomenout na mechaniky, kteří vaši motorku prohlédnou a poradí ohledně všech vašich dotazů, popř. na místě provedou potřebné úpravy.

Naše služby ale chceme dále zlepšovat, aby si Okruhový den užil naplno každý účastník a odnesl si sebou maximální množství zážitků a informací. Čeká na vás tedy hned 6x20min na závodní trati, to je porce dostatečná i pro zkušené jezdce. Zajezdíte si tedy opravdu hodně. Chcete vidět, jak vypadá profesionální závodní tým? Dafitmotoracing vám představí svoje závodní stroje a jako oficiální dealer pneumatik Dunlop do ČR taky poradí s veškerými dotazy ohledně pneumatik (které vám i na místě přezuje).
Samozřejmostí budou také stánky našich partnerů, jako jsou třeba Bonmoto, Moto-pneu a další.

Kde se tedy letos uvidíme?

  • 7. 5. Automotodrom Brno
  • 28. 7. Autodrom Most
  • 20. 8. Automotodrom Brno
Veškeré informace naleznete na webu www.okruhari.cz

Pozor! Pouze do konce března můžete platí akční cena 4199,- Kč!

Na okruhu se na vás těší
Tým Okruháři.cz

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.67
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist