Mezinárodní přebor ČR skončil na Pannoniaringu

Seriál závodů silničních motocyklů ICBS vyvrcholil závěrečným dvojzávodem první říjnový víkend na maďarském okruhu Pannoniaroring. Také zde samozřejmě nechyběly všudypřítomné kamery televizní stanice TV Sport 5, která ze závodu opět připravovala reportáž.

Mezinárodní přebor ČR skončil na Pannoniaringu
V silnější třídě ICBS 1000 vyhrál první závod Julian Mayer, když dokázal porazit českého pilota Jakuba Vodvářku. Stupně vítězů pak doplnil průběžný lídr této třídy Christian Wiesinger-Mayr. Tomu také patřilo poslední letošní vítězství ve druhém závodě a to také znamenalo, že se celkově dostal o 15 bodů před Čecha Tomáše Kavalíra a stal se tak celkovým letošním šampionem třídy Open. Jakub Vodvářka zopakoval druhé místo z první jízdy a celkově mu patří třetí místo. Bronzovou pozici ve druhé jízdě získal Zbigniew Jedrzejek.
Ve třídě ICBS 600 oslavil "double" Rakušan Kevin Sieder, přesto mu to celkově stačilo "pouze" na druhou příčku. Celkovým vítězem této kategorie se totiž stal s náskokem 21 bodů český pilot Antonín Karásek. Svůj titul jistil dvěma druhými místy. Na stupně vítězů se ještě podívali v první jízdě Tomasz Dejneka a ve druhé Jaromír Chlup.

Celkové pořadí - ICBS 2014.pdf

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist