VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Komentáře
AKRO (-498) napsal 11.06.2010 v 21:35

Je to vražedná trať, ale pojede se příště a zase zase! Já jsem si ji projel několikrát, ale nechápal jsem, jak na ni může vůbec někdo závodit! Pozůstalým obou jezdců upřímnou soustrast!

Hlavatore (0) napsal 11.06.2010 v 20:48

Žij abys jel, jeď abys žil.. Upřímnou soustrast!

Pawka (79) napsal 11.06.2010 v 17:23

tak to jsou rany poslim soustrast i do Zitau,pro fandy Martina

Libabiba (10) napsal 11.06.2010 v 16:57

R.I.P

Marex (2570) napsal 11.06.2010 v 16:13

To je dost děsná bilance. Další důvod vyplachovat adrenalin po menších dávkách. R.I.P.

pointss (0) napsal 11.06.2010 v 15:45

Dnes těžce havaroval Guy Martin, jeden z nejlepších, motorka hořela, ale jezdec snad relativně je v pořádku, byl převezen do nemocnice, poranění hrudníku jsou, ale žít bude.

xy (0) napsal 11.06.2010 v 15:38

pointss: dík

pointss (0) napsal 11.06.2010 v 15:36

udajně se Indimu uvolnilo řidítko, problém se šroubem

xy (0) napsal 11.06.2010 v 15:25

trochu mimo téma článku,ale-neví někdo informovanější proč jel včera ve 2.rundě ssp dokoupil 3.kolo víc jak 22min.?

pointss (0) napsal 11.06.2010 v 15:00

do 350 ccm v Hořicích.

pointss (0) napsal 11.06.2010 v 14:59

Martin Loicht jestě v květnu vyhrál klasik do ccm na Zatáček v Hořicích. V červenci by mu bylo 48 let, měl tři malé dcery. Jezdil převážně v ČR, měl i českého mechanika. Závodil na Hondě 600, na které havaroval i na TT, dále na Hondě 125, Supermonu Yamaha, klasik Yamaha 350, Jawa 250 banán, Yamaha 400. Za den jel i tři závody a měl i tři věnce. Na TT startoval před lety ve třídě 125 ccm a jel zde i moto na elektrický pohon. Na letošní TT byl brán jako nováček, proto startoval v oranžové vestě. Na stupních vítězů stál v Hořicích, Dvoře, Branné, Kyjově, Starém Městě atd, prostě milovník Česka, skromný chlap a největši sobnost
závodů historických motorem u nás. Soustrast do Vídně.

Petrgsxr (55) napsal 11.06.2010 v 14:33

Je to smutné, na Manu sedí zubatá za zády. Loni jsem na Manu byl a je to naprostá šílenost ale krásná...Mimochodem nikde nepíšou kolik se tam zabije motorkářů - návštěvníků závodů. Loni tři, letos zatím jeden.
Snad Martin Loicht i Paul Dobbs a všichni ostatní mají tam
nahoře svoji TT.Tak ať vám to tam chlapi jezdí.

mamba54 (1340) napsal 11.06.2010 v 11:47

Co dodat.Zahynuli při tom,co milovali.R.I.P.

AKRO (-498) napsal 11.06.2010 v 11:32

Je to smutné! R.I.P.

VerkaH. (31) napsal 11.06.2010 v 09:14

Ano, a spolu s Paulem Dobbsem byli přátelé. O to je to smutnější ...

R.I.P
Na charakteristického Martina Loichta nelze zapomenout...

alex69 (0) napsal 11.06.2010 v 09:11

Jak psal vanin, Martin Loicht (mimochodem univerzitní profesor) byl daleko známější pro českého fanouška přírodních okruhů. Jezdil k nám závodit a kdo se kolem klasiků pohybuje, nemůže zapomenout na poněkud "odlišný" vzhled jeho motocyklů Čest jeho památce ...

Aerospeeed (0) napsal 11.06.2010 v 08:23

No ty vole

vanin (1) napsal 11.06.2010 v 08:11

Za Paula Dobbse R.I.P., ale někdo vám tam v tom nekrologu chybí . Vzhledem k tomu, že Martin Loicht byl pan závodník, hodil by se krátký článek. Bohužel včera spadnul na Quarry Bends a večer svým zraněním podlehl. Čest jeho památce!