Yoshishige Nomura novým prezidentem HRC

Na pozici prezidenta Honda Racing Corporation (HRC) po pěti letech končí Tetsuo Suzuki, který se nyní bude věnovat budování nové divize v rámci společnosti Honda. Na pozici prezidenta HRC jmenovali Yoshishige Nomuru, který u Hondy odstartoval kariéru ve vývojovém oddělení motorových jednotek.

Yoshishige Nomura novým prezidentem HRC
Od roku 1985 pracoval Yoshishige Nomura v konstrukci motorů Honda a byl u projektů jako NR750, RC30 nebo RC45. V roce 1994 přestoupil do HRC, kde strávil osm let v pozici vedoucího projektu motorových jednotek RVF a RVT. Rovněž sehrál jednu z klíčových rolí při vývoji 990ccm stroje MotoGP RC211V.

Tetsuo Suzuki odchází ze závodního oddělení Hondy zpět do výrobní divize. Jeho nástupce Yoshishige Nomura převezme dohled nad veškerými závodními aktivitami Hondy a viceprezident HRC Shuhei Nakamoto bude nadále bedlivě koordinovat chod jejich týmu v MotoGP.

„Je mi velkou ctí převzít tuto úlohu od Tetsuo Suzuki, který s HRC zaznamenal pozoruhodnou éru,“ uvedl nový prezident HRC Yoshishige Nomura. „Výsledky z posledních let hovoří samy za sebe a já jsem zde, abych pomohl a nasměřoval HRC tak, abychom v tomto úspěšném trendu nadále pokračovali.“

Na adresu týmu HRC v MotoGP Yoshishige Nomura mimo jiné řekl: „Sezona 2013 byla pro Hondu v MotoGP skvělá. Získali jsme v ní náš celkem dvaašedesátý titul konstruktéra roku v historii a jsem velmi hrdý na to, že můžu převzít otěže tak impozantního týmu.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist