Yamaha reagovala na vyjádření Repsolu a Hondy

Tým Movistar Yamaha MotoGP v úterý rozeslal oficiální prohlášení k vyjádřením ohledně incidentu z Malajsie mezi Valentinem Rossim a Marcem Márquezem publikovaným jak v tiskové zprávě Repsolu krátce po závodu MotoGP, tak s článkem publikovaným společností Honda Racing Corporation v pondělí, kde se jednalo o rozhovor s viceprezidentem HRC Shuhei Nakamotem.

Yamaha reagovala na vyjádření Repsolu a Hondy

Movistar Yamaha MotoGP vyjádřila v oficiálním prohlášení nesouhlas s výrazy, které byly použity k popisu incidentu mezi Marcem Márquezem a Valentinem Rossim. Obě zmiňované tiskové zprávy obsahují výrazy, které Valentina Rossiho viní z kopnutí do Márquezovy motorky.

Šetřením v Malajsii kopnutí nebylo prokázalo a Yamaha proto odmítá formulace podobného typu v prohlášeních používat, protože nekorespondují se zjištěními Ředitelství závodu.

Cílem Yamahy je pro tuto chvíli dokončit sezonu co nejlepším možným způsobem. Oba jejich jezdci Valentino Rossi a Jorge Loenzo už jako jediní bojují o titul mistra světa v kategorii jednotlivců, tituly v Poháru konstruktérů a v soutěži týmů si Yamaha zajistila před příjezdem do Valencie.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.60
Známkováno: 5x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist