Všem návštěvníkům tohoto webu

Vážení čtenáři, všichni si laskavě přečtěte následující článek, kde vás chceme upozornit na opatření, které jsme bohužel museli připravit.

Všem návštěvníkům tohoto webu
Vážení fanoušci motocyklových závodů, především těch silničních. Dostáváme řady mailů, kde nás slušní návštěvníci našich motocyklových stránek prosí o to, abychom nějakým způsobem omezili vulgární výrazy a verbální napadání, tedy i vzájemné, mezi jednotlivými diskutujícími. Bohužel v poslední době vymizela z diskuzního fóra odbornost a daleko více se zde projevuje vulgarita různých druhů. Proto jsme se rozhodli, že kdo v diskuzi nějakým neslušným způsobem bude urážet KOHOKOLIV (jezdce, šéfy týmů, týmy jako takové a diskutující mezi sebou navzájem), tak budou tyto "příspěvky" průběžně bez upozornění smazány a případně i dán týdenní, měsíční zákaz uživateli. 

Pokud by ani toto nepomohlo, tak bude diskuse pod články uzavřena, než se situace rapidně nezmění. Je třeba si uvědomit, že odesláním svého komentáře potvrzujete souhlas s pravidly diskuse a podle toho je třeba se chovat.

Toto opatření je v zájmu předevších těch slušných návštěvníků webu motorkáři.cz a doufáme, že ho taky tak pochopíte. Snahou provozovatelů a tvůrců Motorkáři.cz je přátelská atmosféra. Stačí k tomu jen velmi málo - chovat se slušně a ohleduplně vůči ostatním.

Redaktoři sportovní části www.motorkari.cz.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.24
Známkováno: 66x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist