Vermeulen bude testovat RC 211V

Chris Vermeulen z Austrálie, jezdec Hondy v Mistrovství Světa Superbike, bude na konci listopadu testovat stroj MotoGP Honda RC 211V.

Vermeulen bude testovat RC 211V
Jak známo Daniel Pedrosa a Andrea Dovizioso dostali za své tituly od továrny Honda jako jeden z dárků jednodenní test motocyklu Honda RC 211V, tedy špičkového čtyřtaktu třídy MotoGP. Již není tolik známo, že stejný dárek dostal i Australan Chris Vermeulen, který letos tvrdě proháněl tovární motocykly Ducati v Mistrovství Světa Superbike. Vermeulenovo testování mělo původně proběhnout společně s dvojicí dvoutaktních šampiónů, lež zraněné zápěstí nedovolilo Australanovi usednou na stroj třídy MotoGP.
“Nejprve jsem měl testovat 1. listopadu s Dani Pedrosou, ale zraněné zápěstí mi to neumožnilo,“ řekl jezdec jenž při svém premiérovém roce ve třídě superbike zaznamenal čtyři vítězství. “Nyní mi však zavolal Carlo Fiorani [manažer Hondy] a oznámil mi, že změnili datum mého testu. Budu tedy testovat 22. listopadu. Je to dobré znamení, je vidět, že Honda se zajímá o mou jízdu na tom motocyklu. Budu celý den testovat v Jerezu, bude to před tím, než na stroj usedne Nicky Hayden a Max Biaggi. Jsem proto touto možností opravdu vzrušený. Nikdy jsem v Jerezu nebyl, ale myslím, že to proběhne dobře. Rád bych se do MotoGP přestěhoval, ale kdo ví co se nakonec stane.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist