Veřejná premiéra Suzuki Ecstar GSX-RR v Suzuce

V rámci akce 'Fan Appreciation Day' pro fanoušky motorsportu vidělo v Suzuce přes sedmapadesát tisíc diváků veřejnou premiéru stroje Suzuki Ecstar GSX-RR v nových barvách stáje MotoGP. Tým královské kubatury představil barevnou kombinaci s novým partnerem Ecstar pro vstup do MotoGP 2015 teprve minulý týden, ale na vlastní oči jej fanoušci mohli vidět až právě během víkendové akce v Suzuce.

Veřejná premiéra Suzuki Ecstar GSX-RR v Suzuce
V sedle prototypového motocyklu Suzuki GSX-RR jel Nobuatsu Aoki, jenž se podílel na vývoji a testování nového prototypu. Společně s testovacím jezdcem GSX-RR se na dráhu slavného okruhu v Suzuce vydal také japonský superbikový šampion Katsuyuki Nakasuga (Yamaha YZR-M1) a vítěz posledních dvou ročníků vytrvalostního klání Suzuka 8Hodin Takumi Takahasi (Honda RC213V).
Nobuatsu Aoki během akce uvedl: „Byla to skvělá příležitost jak ukázat naši GSX-RR tak obrovskému davu lidí, který na okruh v Suzuce dorazil a zároveň bylo skvělé u nich vidět to velké nadšení z výkonu stroje MotoGP.“

Fanoušci měli možnost si Suzuki GSX-RR prohlédnou pěkně z blízka během 'pit walk' a také získali spoustu propagačního materiálu od Suzuki Motor Corporation a týmu MotoGP Suzuki Ecstar. Další příležitost ji vidět na vlastní oči budou mít až 11.října 2015, protože to je na programu Velká cena Japonska na okruhu v Motegi.
.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 4x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist