Velkou cenu bude z Brna spolukomentovat Ondřej Ježek

Přípravu na jedenáctý podnik sezony v pátek odstartují první dva volné tréninky, které jezdci všech tří tříd mistrovství světa absolvují na Masarykově okruhu v Brně. Na českém okruhu bude také Ondřej Ježek, jezdec světového poháru Superstock 1000, jenže ne jako závodník, ale komentátor televizní stanice Nova Sport.

Velkou cenu bude z Brna spolukomentovat Ondřej Ježek

Český jezdec Ondřej Ježek závodí v sedle stockové Ducati Panigale a bojuje o umístění v Top3 třídy Superstock 1000. Je velmi blízko možnosti jet poslední podnik SBK superbikové sezony v Kataru a sezonu 2016 zahájit v pozici jezdce mistrovství světa třídy Superbike.

O nadcházejícím víkendu Ondřej Ježek nechá závodní kombinézu doma a bude spolukomentovat přímé přenosy z brněnského okruhu. „Nemůžu se dočkat,“ řekl Ondřej Ježek. „Je to událost, která nenechá chladným žádného fanouška motosportu a já mám tu čest, že můžu s Václavem Svobodou komentovat páteční tréninky, sobotní kvalifikaci i nedělní hlavní závody jednotlivých kategorií.“

Kromě televize uslyšíme Ondřeje Ježka také v rádiu, kde bude hostem sobotního vysílání Radiožurnálu. „V sobotu pak od deseti hodin budu na Českém rozhlasu 1 hostem dopoledního Radiožurnálu a zpovídat mě bude moderátor Vojtěch Bidrman,“ dodal český závodník z prostředí superbikového šampionátu, který už má za sebou rozhovor u Těžkého Pokondra na Frekvenci 1.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist