Ve Valencii odvolali čtvrteční tiskovou konferenci

Každý závodní víkend mistrovství světa silničních motocyklů zahajuje oficiální tisková konference v předvečer prvních tréninků. Ve Valencii tomu bude letos jinak. Místo tiskové konference s termínem v pět hodin odpoledne, půjdou ve čtvrtek 5.listopadu všichni jezdci MotoGP plus jejich šéfové týmů na mimořádné jednání Stálého výboru. Ten se skládá z prezidenta Mezinárodní motocyklové federace Vita Ippolita a šéfa promotérské společnosti Dorna Sports Carmela Ezpelety.

Ve Valencii odvolali čtvrteční tiskovou konferenci

Tisková konference byla vstupní branou do posledního závodního víkendu sezony, který nyní čelí následkům z Grand Prix Malajsie, kde v závodu došlo ke kontaktu jezdců královské kubatury Valentina Rossiho a Marca Márqueze. Otázek byla celá řada, jen se očekávalo, kdo všechno bude na tiskové konferenci přítomen. Dnes je vše jinak, protože tiskovou konferenci odvolali a místo ní je setkání jezdců a představitelů týmů MotoGP u nejvyššího vedení.

Lze jen předpokládat, že tam bude snaha celou situaci uklidnit a dostat pod kontrolu. Celé jednání bude probíhat za zavřenými dveřmi a těžko nyní odhadnout výsledek, obsah a razanci sdělení vedení soutěže všem jezdcům a vedením jednotlivých týmů MotoGP. Ve hře je jméno šampionátu a všichni teď sledují velmi podrobně, jak si s tím nejvyšší autority poradí.

Jak důrazná byla tato schůzka s vedoucími představiteli zřejmě naznačí až tiskovky jednotlivých závodníků (pokud vůbec nějaké budou), které mají vždy s novináři nezávisle na oficiální tiskové konferenci. Samozřejmě pevně dané termíny některých z nich už ovlivní samotná mimořádná schůzka, která ve čtvrtek 5.listopadu začíná v 15:30 hodin.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist