Valentino Rossi zahájil čtvrtou pozicí

Svůj boj o další titul zahájil Valentino Rossi průběžným čtvrtým místem v součtu úvodních dvou tréninků na Grand Prix Japonska.

Valentino Rossi zahájil čtvrtou pozicí
Nejrychlejším jezdcem na pneu Michelin se během dvou úvodních tréninků stal italský jezdec Valentino Rossi, který v Motegi figuruje prozatím na čtvrté pozici výsledkové listiny třídy MotoGP, když přední pozice plně ovládli jezdci na pneumatikách místního výrobce Bridgestone. Zatímco Rossi bojoval s problémovou převodovkou, druhý z jezdců týmu Gauloises Yamaha Colin Edwards bojoval především sám se sebou. Ráno totiž, stejně jako několik jiných jezdců, Colin Edwrads havaroval a odpoledne pak hledal opět důvěru v motocykl, pneumatiky a okruh v Motegi.
Valentino Rossi – 4. místo (1:48,574)
Dnes ráno jsem měl problém s převodovkou na jednom z motocyklů, který nechtěl řadit směrem dolů. Ztratil jsem tak z tréninku asi 15 minut. Také poprvé za několik let mám problém s pneumatikami, potřebuji to vyřešit. Michelin vždy pracoval výborně a i tentokrát usilovně pracuje na vyřešení tohoto problému. Uvážím li tyto problémy, musím říci, že čtvrté místo není tak špatné. Mám však ještě mnoho práce. Moji soupeři v boji o titul jsou až zamnou, ale nemyslím na to. Můj cíl pro neděli je skončit na pódiu a teprve poté se koukat, kde skončili soupeři. Motegi není můj oblíbený okruh, ale je zde několik sekcí, které mám rád. Například ta pravá po prvním tunelu.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist