V úterý byl Pedrosa druhý nejrychlejší

Druhý den testu pneumatik dokončil na okruhu Phillip Island španělský jezdec tovární stáje Hondy Dani Pedrosa, jenž v úterý najel celkem osmapadesát kol s druhým nejrychlejším časem 1´29,381 sekundy.

V úterý byl Pedrosa druhý nejrychlejší
V úterý pokračoval Dani Pedrosa v úspěšném plnění jednotlivých položek testovacího plánu dodavatele pneumatik Bridgestone a stačil také zajet simulaci na dvacet kol, třebaže měl v jejím průběhu kontakt s prolétajícím rackem.
„Dnes jsme vyzkoušeli další dvě pneumatiky, které byly různé konstrukce, ale stejné směsi, nicméně pocitově to na nich nebylo nějak skvělé,“ uvedl Dani Pedrosa. „Každopádně jsme vybrali to nejlepší, co jsme tu v posledních dvou dnech vyzkoušeli a na těchto pneumatikách pak zajeli dvacet kol. Tato zkouška vyšla dobře a je nyní na Bridgestone, aby zanalyzovali všechna data a zvolili strategii pro zítřek.“

Ve středu 5.března je poslední den testu na Phillip Islandu, což zároveň znamená konec oficiální předsezonní přípravy továrních týmů královské kubatury motocyklového mistrovství světa prototypů.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist