V MotoGP pojede Suzuki pod názvem Team Suzuki Ecstar

Podobně jak ostatní týmy mistrovství světa silničních motocyklů, představila svůj tým MotoGP také společnost Suzuki Motor Corporation, jenž kromě jezdecké sestavy Aleixe Espargara s Maverickem Viñalesem a barev tovární stáje, představila také nový název týmu pod nímž bude v sezoně 2015 závodit - Team Suzuki Ecstar.

V MotoGP pojede Suzuki pod názvem Team Suzuki Ecstar
Japonská Suzuki se do mistrovství světa prototypových motocyklů vrací pod názvem Team Suzuki Ecstar a s motocyklem GSX-RR, který je vybaven nově vyvinutým řadovým čtyřválcem. ECSTAR je značka výkonného motorového oleje Suzuki, který je především na japonském trhu od roku 1984. Vzhledem k třicátému výročí značky a návratu Suzuki do MotoGP, chce Suzuki Motor Corporation dostat značku do celosvětového povědomí jejím začleněním do názvu týmu.

V sedle nového prototypu Suzuki bude závodit Aleix Espargaró, který byl loni nejlepším jezdcem MotoGP Open a Maverick Viñales, talentovaný Španěl a mistr světa Moto3 z roku 2013, který přestoupil do MotoGP po roce stráveném v kategorii Moto2. Oba jezdci již společně s týmem Suzuki Ecstar absolvovali dvoje testy v Malajsii a nyní se již připravují na závěrečný IRTA test v Kataru.

Eiji Mochizuki ze Suzuki Motor Corporation na téma návratu značky Suzuki do MotoGP uvedl: „Konečně, Suzuki se vrací do MotoGP, špičkového světového seriálu závodů motocyklů. Díky vysoké úrovni soutěže, budeme ladit naše technologie a ty následně začleňovat do produkčních modelů a aktivně komunikovat s odběrateli Suzuki z celého světa. Výzvou pro Suzuki je zlepšit úroveň spokojenosti zákazníků po celém světě a to prostřednictvím závodění a našich produktů.“


.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist