V Estorilu s Bautistou?

Zraněný tovární jezdec Suzuki, Španěl Alvaro Bautista, chce jet následující Grand Prix Portugalska v Estorilu a i z tohoto důvodu navštívil minulý závodu v Jerezu.

V Estorilu s Bautistou?
Pouhé dva týdny po svém těžkém zranění - zlomenina stehenní kosti - se Alvaro Bautista vrátil na svůj motocykl GSV-R, když navštívil španělský závod Grand Prix v Jerezu. "Bylo to pro mě hodně těžké, byl jsem na závodech v Jerezu celý víkend, ale nesměl jsem závodit", říká tovární jezdec Suzuki.
A tak si aspoň sedl na svůj motocykl, který zde byl opatřen číslem "21" pro Bautistova náhradníka Johna Hopkinse: "Když jsem viděl svůj bike v sobotu v boxu, tak jsem si musel aspoň vyzkoušet, sednout si na něho. Zkoušel jsem si stoupnout hodně pomalu do stupaček, ale to šlo hodně těžce. Když jsem ale seděl, tak byl pocit o mnoho lepší." Nejtěžší bylo vylézt na motocykl nahoru a pak zase dolů. Ovšem Bautista to za potlesku celého týmu zkoušel a byl za potlesk velmi vděčný. 
"Bylo to dobré, nyní aspoň vím, na kterém místě své nohy musím dále pracovat, aby se zlepšila její flexibilita a síla a abych mohl opět závodit. Jinak rehabilitace zraněné nohy probíhá velmi dobře a rychle, tedy dle lékařů. Naopak mně se zdá, že je to hodně pomalé. Nohou mohu normálně pohybovat a myslím si, že příští týden to bude ještě o mnoho lepší. Budu moci už trénovat a chci co nejdříve zase závodit", řekl po Jerezu Alvaro Bautista, který chce jet už příští závod v portugalském Estorilu.
"V případě, že Alvaro nebude moci v Estorilu jezdit, tak hned po prvním tréninku posadíme na jeho motocykl testovacího pilota Nobu Aokiho. Japonský ex-pilot Grand Prix Aoki bude totiž v Portugalsku stejně přítomen, neboť je naplánováno jeho testování v pondělí", říká týmový manažér tovární stáje Rizla Suzuki, Paul Denning.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist