Tým Aspar spojil síly s fotbalovým klubem

Španělský tým seriálu Grand Prix oficiálně představil partnerství, které s vítězem španělské fotbalové ligy Valencia CF uzavřel v listopadu 2013. Spolupráce obou sportovních týmů, které mají pevné kořeny v regionu Valencie, byla médiím oznámena v pátek hodinu po obědě v prostorách fotbalového stadionu Mestalla.

Tým Aspar spojil síly s fotbalovým klubem
Partnerství týmu Jorge Marineze Aspar s předním fotbalovým klubem má za úkol posílit povědomí a kredit regionu Valencie na mezinárodní úrovni. Valencijské společenství je jedním ze sedmnácti autonomních společenství Španělska, které leží na východním pobřeží země, sousedí s Katalánskem a jeho metropolí je Valencie.
Mottem strategického partnerství dvou nejdůležitějších sportovních celků Valencie je - “Two Teams. One Feeling.“ V rámci dohody budou v zóně pro fanoušky stadionu Mestalla zobrazeny pamětihodné momenty motocyklové stáje Aspar. Na oplátku bude tým Aspar propagovat znak týmu Valencia CF po celém světě.
„Nejdůležitější a také ta nejhezčí věc je, že chceme neustále zkoušet nové věci,“ uvedl šéf týmu Aspar Jorge Martinez. „Chceme dělat změny s mezinárodním dosahem a můžeme být na to hrdí. Je to obrovská čest reprezentovat Valencii po celém světě.“
Na stadionu Mestalla byli v pátek přítomni jezdci Aspar týmu Hiroshi Aoyama, Nicolas Terol a Jordi Torres. Za fotbalový klub Valencia CF jeho prezident Amadeo Salvo a hráči Miguel Ánge Herrero, Dani Parejo a Juan Bernat. Na akci chyběl Brazilec Eric Granado a Američan Nicky Hayden. Pro oba by to představovalo příliš dlouhou cestu.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist