Tovární stáj Ducati testovala v Andalusii

Andrea Dovizioso a Cal Crutchlow strávili v Jerezu dva dny testováním Desmosedici GP14 a natáčením propagačního videa Ducati. Díky změnám v předpisech může Ducati nyní těžit z výhod týmů kategorie Open, mezi něž také patří důležité testování.

Tovární stáj Ducati testovala v Andalusii
Oba jezdci Ducati byli na dráze Jerezu od úterý, ale už ve středu panovalo na jihu Španělska nepříznivé počasí, takže italská stáj testovací program předčasně ukončila. Andrea Dovizioso tak s Calem Crutchlowem plně nevyužili možnosti přípravy na květnový podnik španělské Grand Prix, který se v Jerezu pojede v termínu 2. až 4.května 2014.
V úterý odpoledne jezdci Ducati točili propagační video, ale jinak intenzivně pracovali na zlepšeních svých motocyklů Desmosedici GP14. Technici italského výrobce byli s dosaženými výsledky spokojení a testem v Jerezu si potvrdili, že tovární verze elektroniky funguje u obou motocyklů bezchybně.
Nyní už na tým Ducati čeká přesun za oceán, kde v průběhu dubna absolvují celkem dvě Velké ceny – první 13.4. v Texasu a druhou 27.4. v Argentině.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.00
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist