Toseland a MotoGP

James Toseland chce nejprve obhájit titul v Mistrovství Světa Superbike a poté vstoupit do nejprestižnější kategorie MotoGP.

Toseland a MotoGP
Mistr Světa třídy Superbike z roku 2004 – James Toseland, celkem překvapivě na sklonku loňského roku odmítl nabídku týmu D´Antín Ducati a zůstal i pro rok 2005 v seriálu Mistrovství Světa Superbike, kde bude v letošním roce obhajovat mistrovskou korunu. Své další plány však nedávno odhalil v rozhovoru pro britské rádio BBC.
"Asi jsem mohl tento rok jezdit v MotoGP, ale bylo by to na nekonkurenčním motocyklu a tak jsem raději zůstal v superbikách, kde chci udržet svou korunu," říkal Toseland v radiu BBC. "Můj cíl je jezdit v MotoGP, ale nechci jít stejnou cestou jako Neil Hodgson. Bohužel, právě přes Neila jsem zjistil, že na nekonkurenčním motocyklu nemáte vůbec žádnou šanci. Abych měl šanci, potřebuji být v továrním týmu. Pokud v superbike získám znova titul, je naděje, že bych v roce 2006 mohl mít v MotoGP tovární motocykl. Věřím, že pokud budu mít v MotoGP správný motocykl a správný tým, jsem schopný být konkurenční."

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist