Toni Elias: Příští týden by se mělo rozhodnout

Ještě trochou trpělivosti se musí obrnit Toni Elias, než bude znát definitivně motorku a stáj na rok 2010.

Toni Elias: Příští týden by se mělo rozhodnout
Ačkoliv velká většina startovního pole Moto2 už testuje své motocykly, tak jeden z prominentních pilotů této nové kubatury, Toni Elias, stále nemá o příští sezóně jasno. Jedno je jisté, po pěti létech působení v královské kubatuře MotoGP, se španělský jezdec minimálně na 1 rok, musí spokojit s kubaturou o třídu nižší, tedy s Moto2. A tým Gresini, tedy ten ve kterém působil Elias v letošním roce a v MS MotoGP skončil celkově jako 7., se zdá být nejvážnějším kandidátem ve kterém by Toni Elias mohl nakonec skončit.. Nakonec s tímto týmem už Elias dokonce motocykl Moto2 jednou testoval.


"Jsem hodně nedočkavý a také nervózní. Mám pořád ještě několik nabídek a čekám, zda něco v nejbližších dnech uslyším do Fausta Gresiniho.  Ten totiž stále ještě nemá sponzora pro svůj projekt Moto2", vysvětluje na oficálních stránkách MotoGP Toni Elias. 

"V Moto2 bude vše pro mě a pro tým úplně nové. Společně musíme vyvinout nové šasí. To samozřejmě nebylo možné v MotoGP, o to větší je to pro mě motivace. Chci jezdit dobře a hlavně mít radost z jízdy. Je mi ale jasné, že vzhledem k počtu a ke kvalitě jezdců to nebude vůbec snadné. Myslím si, že to bude pěkný boj.", říká dále Elias. 


Ovšem ještě předtím, než začne testování samotné, chce se Elias nechat operovat na lokti a nechat vyjmout kousek kůstky, který se tam dostala po jeho pádu v Doningtonu letošního roku. A od 2. ledna chce začít Elias s kondičním tréninkem. 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist