Tento týden vyzkouší Lorenzo monopost formule 1

Španělskému jezdci týmu Monster Yamaha MotoGP Jorge Lorenzovi se tento týden splní sen. Na Silverstonu usedne do kokpitu monopostu F1 a vyzkouší si na vlastní kůži jaké to je řídit nejrychlejší auto. K dispozici mu bude Mercedes Lewise Hamiltona, vítězný prototyp z roku 2014.

Tento týden vyzkouší Lorenzo monopost formule 1

Okruh Silverstone nebyl vybrán pro tuto příležitost náhodou. Základna týmu Mercedes AMG Petronas Formula One je jen nedaleko v Brackley, takže to mají na dráhu kousek. Šanci si vyzkoušet řízení formule 1 měl pro Jorge Lorenza zařídit společný sponzor obou týmů Monster Energy.

Největším problémem měl být podle Motorsport.com vhodný termín, který nyní obě strany stanovily na tento týden. Lorenzo pojede za volantem prototypu Mercedes W05 s nímž Lewis Hamilton vyhrál v roce 2014 titul mistra světa.

Každý dobře ví, že pro pilota formule 1 Lewise Hamiltona je velkou láskou právě MotoGP a britský závodník se už nechyl dříve slyšet jak moc rád by zažil pocit z jízdy v sedle prototypu královské kubatury. Vzhledem k tomu, že Monster Energy zařídil test Lorenzovi u Mercedesu, není snad pochyb o tom, že to samé udělá v dohledně době také pro Hamiltona u Yamahy.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 4x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist