Televizní štáb z Itálie v potyčce před Márquezovým domem

Realizační tým Marca Márqueze potvrdil, že v pátek došlo k šarvátce s italskými novináři, kteří dorazili před dům rodičů španělského závodníka. Jednalo se o televizní štáb TV show Le Iene (Hyeny), což je komediálně satiricky laděný program vysílaný na italské stanici Italia 1. Na místě měla zasahovat také španělská policie.

Televizní štáb z Itálie v potyčce před Márquezovým domem

Situace v mistrovství světa zatím nemíří ke klidnějšími závěru sezony o čemž svědčí fakt, že v pátek došlo k potyčce před domem rodičů Marca Márqueze. Dle Emilia Alzamory, který v sobotu vyzval k návratu k normálu, skupina lidí vykřikovala směrem na španělského závodníka zesměšňující nadávky a snažila se proniknout na jeho pozemek, což skončilo napadením jednoho z jeho příbuzných.

Emilio Alzamora uvedl, že tento incident překročil meze sportovní roviny a vše je nyní řešeno s právníky, aby se bránili soudní cestou. „Důležité je, že Marcovi nic není, a snaží se připravit jako obyčejně na další závod. S ohledem na tyto události chceme požádat o zachování respektu vůči Marcovi a jeho rodině,“ řekl Márquezův mentor Alzamora.

Na facebookovém profilu pořadu Le lene píší, že v pátek jeli do Španělska předat Márquezovi cenu (Cup of Shit), ale nedopadlo to dle očekávání. Nedaleko jejich domu se měli setkat s Marcem Márquezem, jeho otcem, bratrem a jejich kamarádem. Přitom jak se snažili předat zmiňovaný pohár byli napadeni a při potyčce došlo k rozbití kamery a odebrání video karty. Oba novináři měli dle Le Iene skončit v nemocnici na ošetření.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 5x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist