Talmacsi stále bez týmu

Maďarský ex-mistr světa stopětadvacítek Gábor Talmacsi, jinak šestý nejlepší pilot Moto2 v letošní sezóně, je stále ještě bez angažmá na příští sezónu! A není to otázka peněz...

Talmacsi stále bez týmu

V minulých dnech oznámil španělský tým kubatury Moto2 "Jack&Jones by A. Banderas" ukončení svého závodění v Grand Prix, o čemž jsme vás pochopitelně informovali. Zatímco americký jezdec Kenny Noyes pojede v příštím roce závody španělského šampionátu CEV, tak maďarský pilot Gábor Talmacsi je stále ještě bez angažmá. Talma se tak nachází v podobné situaci, jako v závěru roku minulého, kdy se Aprilia stáhla hodně neočekávaně ze světa závodění Moto2. "Proč jako šestý jezdec MS nenajdu žádné místo ve startovní listině? Nedívají se snad majitelé týmů na tabulku? Jistě existují stále ještě týmy pouze s jedním jezdcem a tak doufám, že mě Dorna někde najde místo. Navíc jsou i nadále některé stáje na čekací listině", doufá Talmacsi. Ovšem třeba manažér stáje Interwetten (pouze s Thomasem Lüthim) Terrell Thien říká: "Nemám zájem".  

Mezitím oslovila Talmacsiho i superbiková stáj Pedercini Kawasaki, která hledá ke svému dosavadnímu pilotovi Robertu Rolfovi ještě druhého jezdce, který přinese potřebné sponzorské peníze: "Tuto sérii nezná v Maďarsku nikdo! V Grand Prix se mně splnil můj sen o vítězství v mistrovství světa. Chci i nadále jezdit na nejvyšší úrovni, tedy v Moto2. A dobře vím, že mohu být ještě lepší, než jsem ukázal v sezóně 2010. Než bych ale přestoupil do superbiků, tak raději skončím se závoděním, nebo možná dostanu někde práci jako testovací pilot", říká dále Gábor Talmacsi.  

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 3.00
Známkováno: 5x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist