Také Estoril bez Capirossiho?

Hodně pádů má na svém letošním kontě italský veterán Loris Capirossi. Ten jeho poslední, během tréninku v Austrálii, mu vystavil STOP nejen pro Phillip Island, nýbrž možná bude muset Capirex vynechat i portugalský Estoril.

Také Estoril bez Capirossiho?
Pilot stáje Rizla-Suzuki, Ital Loris Capirossi, si po pádu při tréninku v Austrálii přivodil nejen četné zhmožděniny, nýbrž bohužel i zlomeniny.

Současně poslední jezdec tabulky MS stálých pilotů královské kubatury MotoGP, 37-letý Ital Loris "Capirex" Capirossi, dostal od oficiálního lékáře závodu zákaz startu v mnulém závodě v Austrálii. 


Nyní podstoupil Capirossi vyšetření na MRI a byla mu diagnostikována další zranění. Jedná se o dvě zlomeniny na pravé noze, konkrétně se jedná o zlomeninu patní kosti a čtvrté nártní kosti. 

Loris Capirossi přesto do Estorilu (29. až 31. října) odcestuje a o jeho startu tam rozhodne lékař závodu. Jen pro úplnost, Capirossi dle svého manažéra Carla Pernata podepsal s týmem Pramac Racing Ducati smlouvu na 2 roky, neboť dle vlastního vyjádření chce ještě zažít kubaturu litrových motocyklů v MotoGP. 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist