Stoner zítra pojede

Prominentním dnešním divákem byl mistr světa Casey Stoner, samozřejmě že nedobrovolným. Zítra se ale australský šampion na trati "Sepang Circuit" určitě objeví.

Stoner zítra pojede
Mistr světa Casey Stoner dnes nemohl naskočit na svůj motocykl, neboť mu to nedovolila poraněná záda: "Cvičil jsem ráno dvacet minut strečing, abych se připravil na první letošní vyjetí na trať. Najednou se mně zablokovaly záda a já jsem se nemohl vůbec pohnout. Musel jsem někoho zavolat, aby mně pomohl dostat do pozice, která tolik nebolela", říká mistr světa. Potom byl australský jezdec dvakrát u fyzioterapeuta s vidinou toho, že bude moci odpoledne jezdit:
"Ale ani to nepomohlo a ačkoliv jsem chtěl odpoledne testovat, tak jsme se rozhodli dnešní den raději obětovat s tím, že pokud bych se za každou cenu o jízdu pokoušel, mohlo by to být zítra ještě horší".Ale Stoner má před sebou ještě celé dva dny testů: "Trať známe a motocykl poznáme také. Potřebujeme jen trochu času, abychom otestovali některé nové díly, které jsme od HRC obdrželi a mohli pak dát HRC zpětné potřebné informace. Myslím si, že zítra budou podmínky na trati lepší a pokud si moje záda přes noc odpočinou, tak můžeme zítra náš testovací program odstartovat".

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist