Stoner: Nejlepší vítězství mé kariéry

Stoner byl nejen spokojený s vítězstvím, ale i s tím, že se po závodě už dlouho necítil tak dobře.

Stoner: Nejlepší vítězství mé kariéry
Casey Stoner řekl dnes po závodě, že už kvůli svým zdravotním problémům a neplánované "dovolené" zapomněl, jak vlastně chutná pocit vítězství. "Ze všech mých vítězství je to dnešní to nejhezčí. A po fyzické stránce si už ani nevzpomínám, kdy jsem se cítil po závodě tak dobře. Tím se ukázalo, že rozhodnutí vzít si tu pausu, bylo správné", řekl australský jezdec po závodě.   


"Měl jsem dojem, že vždy, když to bylo potřeba, tak jsem mohl vždy zrychlit. Nemohu si stěžovat, moji chlapci odvedli na motorce během sezóny výbornou práci. Prostě zlepšili, co zlepšit šlo, a to i přesto, že jsem tady nebyl.", říkal spokojený "protinožec", který zde slavil čistý hattrick.  

"Casey si toto vítězství plně zasloužil a to především proto, že překonal velmi těžké období ve svém životě. Ale on má hodně silný charakter a odhodlání a po dvou měsících zajet hned podium v Estorilu a nyní zde na Phillip Islandu vyhrát, to nedokáže každý", řekl týmový manažér Ducati MotoGP, Livio Suppo a pokračoval: "Ti dva (Stoner a Rossi) skončili dnes 22 sekund před třetím, takže měli neuvěřitelný pace, a Casey byl dnes ještě něco extra". 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.62
Známkováno: 8x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist