Startovní listina Grand Prix 125 ccm

FIM dnes zveřejnila startovní listiny všech tří kubatur Mistrovství světa silničních motocyklů. V nejslabší třídě máme dvojnásobné zastoupení.

Startovní listina Grand Prix 125 ccm
Startovní listina Grand Prix 125 ccm
  1.- THOMAS LUTHI (SUI ELIT CAFFE LATTE) HONDA
  6.- JOAN OLIVE (SPA SSM RACING) APRILIA
  7.- ALEXIS MASBOU (FRA MALAGUTI AJO CORSE) MALAGUTI
  8.- LORENZO ZANETTI (ITA SKILLED I.S.P.A. RACING TEAM) APRILIA
  9.- MICHAEL RANSEDER (AUT RED BULL KTM JUNIOR TEAM) KTM
10.- ANGEL RODRIGUEZ (SPA TOTTI TOP SPORT - 3C) APRILIA
11.- SANDRO CORTESE (GER ELIT CAFFE LATTE) HONDA
12.- FEDERICO SANDI (ITA SSM RACING) APRILIA
14.- GABOR TALMACSI (HUN HUMANGEST TEAM 125cc) HONDA
15.- MICHELE PIRRO (ITA WTR BLAUER USA) APRILIA
16.- MICHELE CONTI (ITA SEEDORF RACING WORLD) HONDA
17.- STEFAN BRADL (GER RED BULL KTM JUNIOR TEAM) KTM
18.- NICOLAS TEROL (SPA DERBI RACING) DERBI
19.- ALVARO BAUTISTA (SPA MASTER - MVA ASPAR TEAM) APRILIA
20.- ROBERTO TAMBURINI (ITA MATTEONI RACING) APRILIA
22.- PABLO NIETO (SPA MULTIMEDIA RACING) APRILIA
23.- LORENZO BARONI (ITA HUMANGEST TEAM 125cc) HONDA
24.- SIMONE CORSI (ITA SQUADRA CORSE METIS GILERA) GILERA
26.- VINCENT BRAILLARD (SUI MULTIMEDIA RACING) APRILIA
27.- STEFANO BIANCO (ITA TOTTI TOP SPORT - 3C) APRILIA
28.- JULES CLUZEL (FRA ANGAIA RACING) HONDA
29.- ANDREA IANNONE (ITA TICINO HOSTING CAMPETELLA RACING) APRILIA
32.- FABRIZIO LAI (ITA SEEDORF RACING WORLD) HONDA
33.- SERGIO GADEA (SPA MASTER - MVA ASPAR TEAM) APRILIA
35.- RAFFAELE DE ROSA (ITA MULTIMEDIA RACING) APRILIA
36.- MIKA KALLIO (FIN RED BULL KTM GP 125) KTM
37.- JOEY LITJENS (NED ARIE MOLENAAR RACING) HONDA
38.- BRADLEY SMITH (GBR REPSOL HONDA) HONDA
41.- ALEIX ESPARGARO (SPA WURTH HONDA BQR) HONDA
44.- KAREL ABRAHAM (CZE CARDION AB MOTORACING) APRILIA
45.- IMRE TOTH (HUN TEAM TOTH) APRILIA
46.- MATEO TUNEZ (SPA MASTER - MVA ASPAR TEAM) APRILIA
52.- LUKÁŠ PEŠEK (CZE DERBI RACING) DERBI
53.- SIMONE GROTZKI GIORGI (ITA TICINO HOSTING CAMPETELLA RACING) APRILIA
55.- HECTOR FAUBEL (SPA MASTER - MVA ASPAR TEAM) APRILIA
60.- JULIAN SIMON (SPA RED BULL KTM GP 125) KTM
63.- MIKE DI MEGLIO (FRA FFM HONDA TEAM) HONDA
71.- TOMOYOSHI KOYAMA (JPN MALAGUTI AJO CORSE) MALAGUTI
75.- MATTIA PASINI (ITA MASTER - MVA ASPAR TEAM) APRILIA

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist