Spokojenost u Aspara a plány na rok 2010

Tým Aspar jede jak třídu 125 tak i 250 ccm a má v obou dvou třídách šanci na titul mistra světa.

Spokojenost u Aspara a plány na rok 2010
Kromě současně druhého jezdce ve dvěstěpadesátkách Alvara Bautisty jede za tým rovněž i úřadující mistr světa stopětadvacítek, Mike di Meglio.


"Jsem velmi spokojen s Mikem, i když ještě neměl víkend, že by se mu kompletně dařilo úplně vše. Ale jsem si jist, že je schopen zajet ještě lepší výsledky, než doposud.", komentuje nováčka této třídy Jorge Martinez. A s Aleixem Espargarem slavilo jedno známé jméno v Assenu skvělý comeback. Španělský jezdec při své letošní premiéře skončil na čtvrtém místě. "Aleix nás všechny hrozně překvapil, že hned od začátku celého víkendu byl hrozně rychlý. To mě hodně těší jak pro něho, tak i kvůli jemu maďarskému týmu BalatonRing. V poslední době to pro tento tým a jeho sponzory nebylo vůbec jednoduché. Doufám, že na Sachsenringu to bude minimálně stejné", ohodnotil "nováčka" týmový šéf. 

Ve třídě do 125 ccm má Aspar hned tři horká želízka v ohni: Julián Simon, Bradley Smith a Sergio Gadea. "Je to doposud skvělý rok, stejně jako byly sezony 2006 und 2007. Jsme nazpátek a naši jezdci jsou všichni na špici a schopni vyhrát závod. Chci aby to tak pokračovalo i nadále a jeden z nich vyhrál titul mistra světa", je doslova nadšen Martinez..


Zároveň ale pracuje Martinez plně na nové sezóně 2010. "Ve třídě do 125 ccm pojedeme dále se dvěma nebo se třemi jezdci. Už na to také děláme projekt. V nové třídě Moto2 chceme nasadit tři motocykly a také jednu v MotoGP. Doufám že během Grand Prix na Sachsenringu nebo během Doningtonu budeme už vědět, o kterou motorku v kubatuře MotoGP půjde", uzavřel představu opravdu mamutího programu na rok 2010 Jorge Martinez.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.73
Známkováno: 11x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist