Špatný start s pádem na konec

Závěrečný závod se Karlu Abrahamovi vůbec nevydařil. Po propadáku na startu a stíhací jízdě v závodě pak navíc havaroval a závod tak nedokončil.

Špatný start s pádem na konec
Závěrečné vystoupení pod španělským sluncem se českému jezdci vůbec nezdařilo. Jeho startovní pozice slibovala stíhací jízdu v dnešním závodě. K té také došlo, ale až po té, co se Kájovi nepodařilo odstartovat. V desátém kole z 24 vypsaných pak Karel Abraham havaroval z 33.místa při předjíždění soupeře.
Karel Abraham:
„Dneska ráno byla ve warm upu strašná zima, tak jsem si ho jen tak nakroužil a zajížděl jsem samozřejmě píst. Měl jsem hodně špatný start. Nevím, zda to byla moje chyba nebo něco na motocyklu. Dlouho svítila na startovním semaforu červená a tak se asi přehřála spojka a hned po rozjetí mi motor vypnul. Po chvilce se mi podařilo motocykl nastartovat, ale to už všichni byli v první zatáčce. Celý závod jsem se snažil jet co nejrychleji. Dokázal jsem předjet dva jezdce před sebou, ale třetího soupeře jsem při předjíždění zvenku již nezdolal. Naopak mne vytlačil. Určitě by se to dalo udržet, jenže jsem se neuvěřitelně rychle blížil k pneumatikám a tak jsem to raději zahodil. Kdyby byl dobrý start tak to asi vypadalo jinak, protože hodně lidí vypadlo. Ale takhle je pro mne závěr zklamáním.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist