Slovní přestřelka Rossiho a Stonera

V minulém týdnu se doslova rozhořela slovní přestřelka mezi Caseym Stonerem a Valentinem Rossim, která jen potvrdila, že nejsou nejlepšími kamarády.

Slovní přestřelka Rossiho a Stonera
Všeobecně známá věc, že Casey Stoner a Valentino Rossi nejsou zrovna ti nejlepší kamarádi, potvrdila slovní válka minulý týden, která vyvrcholila v Misanu. Stoner totiž kritizoval způsob, jakým tónem Rossi o svém, za chvíli už bývalém zaměstnavateli, mluví.

"Upřímně řečeno si myslím, že by ho měli uvolnit, ale zároveň se musí snažit on, rozejít se s firmou v dobrém,“ míní Stoner. „Už teď začal říkat, že mu nedávají nové dobré součástky a podobně. Proč by ho měli uvolnit, když – pokud to není pravda – podává lživé informace o svém zaměstnavateli a snaží se je očernit. Každý příběh má totiž dvě stránky. Ve skutečnosti by ho ale měli nechat odejít, protože to na jejich firmu nevrhá dobré světlo po tom všem, co pro ně během všech těch let udělal.“

Stoner je dále názoru, že pokud nebude moci Rossi testovat a nebude na začátku sezóny dost rychlý, tak toho využije jako výmluvu. "Pokud ale bude na tomto motocyklu od začátku rychlý i bez testů, pak o sobě řekne, že je génius.“, řekl zcela otevřeně Stoner a pokračoval: „Stejně budeme mít víc testů než loni, takže si myslím, že by to neměl být tak velký problém, kdyby o jeden test přišel. Pro něho by bylo teď lepší přejít na jiný motocykl, pokud nebude mít povolené testy.“

Ovšem Rossi si tento atak vůbec nenechal líbit a hned odpověděl: "Je těžké posoudit opravdový potenciál Ducati, protože v tréninku Stoner nepracuje tak jako Lorenzo nebo Pedrosa. Vyjede z boxu, objede jedno kolo a vrátí se zase do depa. Lorenzo a Pedrosa pracují daleko více na detailech svých motocyklů, takže se nedá vůbec říct, jestli motocykl Ducati už dosáhl svého výkonnostního zenitu a už se nemůže dále vyvíjet".

Závěrečné slovo měl ale v této slovní přestřelce Australan, který řekl: "„Je mi jedno, jaké je jeho mínění. V současnosti dostává do zadku kopance od svého týmového kolegy, takže by se měl raději starat o tento problém. Prostě někdo jiný odvádí ve stejné garáži lepší práci než on.", uzavřel slovní válku mistr světa z roku 2007.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.42
Známkováno: 12x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist