Simoncelli: Do Brna chci mít předloženou novou smlouvu

Tovární pilot HRC a jezdec týmu Gresini Honda Marco Simoncelli chce mít během závodu u nás v Brně předloženou novou smlouvu od Hondy. Ovšem Radio Paddock hlásí, že má SuperSic nabídku i od Ducati.

Simoncelli: Do Brna chci mít předloženou novou smlouvu
Hodně žádaným mužem je určitě italský rychlík Marco Simoncelli. Tento Ital nemá sice v úmyslu opustit Hondu, na straně druhé ale doposud od této japonské továrny žádný návrh smlouvy na rok 2012 nedostal. Japonci, kteří právě dokončují finanční plán na novou sezónu, si totiž dávají hodně na čas. 
A populární Radio Paddock hlásí, že Ducati by ráda posadila tohoto Itala na svůj tovární motocykl a přetrhla tak Simoncelliho loajalitu k Hondě. Jistě u Ducati mají sice smlouvu na rok 2012 jak Valentino Rossi, tak Nicky Hayden, ale....

"Vím, že Valentino Rossi jednal s Gresinim o možnostech závodit na Hondě v roce 2012", říká v rozhovoru pro 'The Racing Tribune' tovární superbikový jezdec Yamahy Melandri, který dále dokresluje celou situaci: "To jen potvrzuje, co říkám už delší dobu: Doctorovy dny u Ducati jsou sečteny".
Ze strany Ducati je ovšem veškeré jednání se SuperSickem dementováno: "Vůbec jsme s ním nemluvili, my přece máme pod smlouvou dva jezdce na příští rok a sice Valentina a Nickyho", vysvětluje boss Ducati Alessandro Cicognani.

"Čekáme na nabídku od Hondy a sice až do Brna", říká Simoncelliho manažer Carlo Pernat a pokračuje: "Pochopitelně, že Ducati to zajímá, jak to s Markem současně vypadá. Ten by byl pro Ducati jistě hodně zajímavý. Ovšem Marco chce zůstat u Hondy, to je jeho první volba. Přijde-li ale Ducati s nějakým návrhem, tak si ho určitě necháme projít hlavou".

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 5x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist