Simoncelli: Barbera a Bautista jsou pokrytci

Když přijde s Marco Simoncellim řeč na jeho bývalé kolegy ve dvěstěpadesátkách, tedy španělské jezdce Alvara Bautistu a Hectora Barberu, tak o nich SuperSick nemluví vůbec pěkně, ba naopak.

Simoncelli: Barbera a Bautista jsou pokrytci
Ital Marco Simoncelli nemá rozhodně v plánu, mluvit někdy v budoucnu se svými bývalými konkurenty ve dvěstěpadesátkách a nyní v MotoGP, konkrétně se Španěly Hectorem Barberou a Alvarem Bautistou. "Potom, co jsem zjistil, co jsou to za pokrytce Bautista a Barbera, tak jsem se rozhodl, s nimi už nikdy nepromluvit", říká Marco Simoncelli pro web Motosprint a vysvětluje dále: "Nechci mít s nimi vůbec nic společného!"  


"Oba jsou sice velmi silní jezdci, ale lidsky nemají vůbec žádnou cenu. Vždyť někteří jezdci jako Barbera a Bautista, si pořád na něco stěžují. A všechno, co od nich směřovalo proti mně, bylo jen proto, že jim vedení závodu a rozhodčí všechno dovolili, měli prostě úplně volnou ruku", říká současný jezdec týmu Gresini Honda. 


Marco Simoncelli se dále diví, proč všechny problémy vznikly pouze mezi jím a Bautistou s Barberou, neboť ostatní jeho soupeři si ani jednou nestěžovali, když: "Závodím proti každému úplně stejným způsobem a je neuvěřitelné, že problémy jsou jen s nimi dvěma. Jistě, během závodu koliduji i s ostatními, jsou to přece motocyklové závody, ale jen Bautista si vždy stěžuje. A v roce 2009 chtěl po mně pořád, abych se mu omlouval", říká ex-mistr světa dvěstěpadesátek. 


"A Barbera, ten do mě v Assenu nejdříve najel a potom mně řekl, že to musel udělat, neboť bych ho jinak dopředu nepustil. Tedy vlastně já jsem za to mohl a dle něho to byla moje chyba. A jury, to rozhoduje vždy tak podivně, že posouzení situace vypadá vždy ve prospěch Bautisty a  Barbery! Přitom se vším začali vždy oni dva, a chtěli ze situace vytěžit tak, že to pro ně bylo vždy hodně výhodné", nenechá na obou těchto španěslkých jezdcích ani jednu suchou niť italský jezdec Marco Simoncelli. 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 3.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist