Sestavu Suzuki posílil Takuya Tsuda

Japonec Takuya Tsuda, druhý ve vytrvalostnim závodu Suzuki 8Hodin 2013, rozšířil jezdeckou sestavu testovacího týmu Suzuki MotoGP a v Sepangu od středy spolupracoval s Francouzem Randy De Punietem a Nobuatsu Aokim.

Sestavu Suzuki posílil Takuya Tsuda
Japonský superbikový závodník Takuya Tsuda ve středu testoval prototyp Suzuki společně s Nobuatsu Aokim. Francouz Randy De Puniet si v sedle stejného stroje připsal třiašedesát kol a testoval nové nastavení podvozku a nové zapalování Magneti Marelli.

„Pracujeme pořád na nové elektronice a způsobu, jak vyřešit určité problémy,“ uvedl ve středu večer Randy De Puniet, jenž si čas na kolo zlepšil na hodnotu 2´03,064 sekundy. „Software je pořád v počátečním stádiu a potřebuje novou aktualizaci z továrny."
„Také jsme pracovali na nastavení podvozku a získali správný směr ve snaze najít větší přilnavost pneumatik, takže to bylo pozitivní,“
dodal Randy De Puniet.

Čtvrtek 6.února je posledním dnem testu v Malajsii a technici Suzuki v něm společně s testovacími jezdci budou pracovat na novém zapalování a také budou hledat optimálního nastavení podvozku.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist