Sepang - 250 ccm, 1. kvalifikace

Prvni kvalifikace teto tridy se jela jak za mokra (vetsina treninku), tak v zaveru na usuchajici trati.

Sepang - 250 ccm, 1. kvalifikace
Provizorni Pole - Position si zatim vyjel Alex de Angelis na Aprilii pred Andreou Doviziosem na Honde, Australanem Stonerem a Argentincem Portem, oba na Apriliich.
Nas Jakub Smrz byl na mokru dokonce az na 3. miste, s usychajicim povrchem zavodni trate se pak propadl az na 17. pozici, jeho znackovy kolega Radomil Rous skoncil v uvodni kvalifikaci 25.
250 ccm - 1. kvalifikace
1 Alex DE ANGELIS RSM APRILIA MS Aprilia Italia Corse 2'08.195 254.5
2 Andrea DOVIZIOSO ITA HONDA Team Scot 2'08.949 250.8
3 Casey STONER AUS APRILIA Carrera Sunglasses - LCR 2'09.029 251.0
4 Sebastian PORTO ARG APRILIA Aprilia Aspar 250cc 2'09.123 253.6
5 Hiroshi AOYAMA JPN HONDA Telefonica Movistar Honda 250 2'09.213 255.0
6 Randy DE PUNIET FRA APRILIA Aprilia Aspar 250cc 2'09.405 249.9
7 Daniel PEDROSA SPA HONDA Telefonica Movistar Honda 250 2'09.495 253.8
8 Alex DEBON SPA HONDA Wurth Honda BQR 2'10.350 249.2
9 Simone CORSI ITA APRILIA MS Aprilia Italia Corse 2'10.701 257.3
10 Sylvain GUINTOLI FRA APRILIA Equipe GP de France - Scrab 2'10.708 246.4
11 Alex BALDOLINI ITA APRILIA Campetella Racing 2'10.786 249.2
12 Steve JENKNER GER APRILIA Nocable.it Race 2'11.033 250.4
13 Hector BARBERA SPA HONDA Fortuna Honda 2'11.142 251.6
14 Mirko GIANSANTI ITA APRILIA Matteoni Racing 2'11.176 248.6
15 Anthony WEST AUS KTM Red Bull KTM GP250 2'11.366 248.9
16 Taro SEKIGUCHI JPN APRILIA Campetella Racing 2'11.542 250.5
17 Jakub SMRZ CZE HONDA Arie Molenaar Racing 2'11.562 249.3
18 Roberto LOCATELLI ITA APRILIA Carrera Sunglasses - LCR 2'11.755 249.5
19 Chaz DAVIES GBR APRILIA Aprilia Germany 2'11.761 252.6
20 Yuki TAKAHASHI JPN HONDA Team Scot 2'11.809 242.6
21 Andrea BALLERINI ITA APRILIA Abruzzo Racing Team 2'12.499 249.1
22 Arnaud VINCENT FRA FANTIC Scuderia Fantic Motor GP 2'12.537 235.0
23 Dirk HEIDOLF GER HONDA Kiefer-Bos-Castrol Honda 2'12.923 246.2
24 Martin CARDENAS COL APRILIA Aprilia Germany 2'13.012 251.7
25 Radomil ROUS CZE HONDA Wurth Honda BQR 2'13.137 241.8
26 Erwan NIGON FRA YAMAHA Team Yamaha Kurz 2'14.646 236.8
27 Mathieu GINES FRA APRILIA Equipe GP de France - Scrab 2'15.114 245.3
Nekvalifikovali se (limit 107%) 2'17.168
Nicklas CAJBACK SWE YAMAHA Team Yamaha Kurz 2'18.858 235.0
Gabriele FERRO ITA FANTIC Scuderia Fantic Motor GP 2'20.293 235.0
Zhu WANG CHN APRILIA Zongshen Team of China 2'20.429 233.3
Zheng Peng LI CHN APRILIA Zongshen Team of China 2'23.183 236.7

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist