Scassa měl nahradit Petrucciho, sám je teď zraněný

Italský závodník z prostředí superbikového mistrovství světa Luca Scassa měl možnost nahradit ve víkendové Grand Prix Francie svého krajana Petrucciho z týmu Ioda Racing Project, který si zlomil zápěstí pádem v zahřívacím tréninku těsně před startem závodu Velké ceny Španělska.

Scassa měl nahradit Petrucciho, sám je teď zraněný
Ital Danilo Petrucci podstoupil operaci zápěstí a tým Ioda Racing Project zvažoval, zda Petrucciho už ve Francii nahradí. Nakonec se rozhodli pro Luca Scassu, který má s motocyklem ART třídy MotoGP zkušenosti, zejména potom, co loni nahradil zraněného Karla Abrahama u týmu Cardion AB Motoracing.
Aprilia Racing tento týden testuje na okruhu v Mugellu, kde byl také Max Biaggi a Luca Scassa se tam měl připravovat na víkendovou Grand Prix v Le Mans. Bohužel v úterý dopoledne italský závodník havaroval ve druhé zatáčce toskánské dráhy a musel být se zlomeninou pravé stehenní kosti převezen do nemocnice San Lorenzo, kde ho čeká operace.

Luca Scassa pochopitelně ve Francii závodit nebude a problém má také v superbikovém šampionátu, kde závodí s týmem Pedercini Racing, protože už za týden je čeká závod v Donington Parku a to Ital nestihne. Co se týče týmu Ioda Racing, tak ti teď pro francouzskou Grand Prix náhradního jezdce nemají.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist