Rossi pojede v Německu

V dnešní oficiální tiskové zprávě Yamaha Racing stojí, že devítinásobný světový šampion Valentino Rossi se zúčastní závodu Grand Prix Německa na Sachsenringu, který se koná tento víkend.

Rossi pojede v Německu
Dnešní oficiální tisková zpráva hovoří jasně, Valentino Rossi bude slavit na Sachsenringu comeback!

Po úspěšných testech v Misanu (středa 7. července) a v Brně (pondělí 12. července), tedy přesně 42 dní po svém zranění v Mugellu, pojede Valentino Rossi opět závod Grand Prix.

"Jak Sachsenring, tak Laguna Seca o týden později se jedou proti směru hodinových ručiček, takže pravá noha nebude tak namáhaná", řekl na toto téma Jeremy Burgess.


Rossi absolvoval v Misanu 26 kol, v Brně pak 46. "Už po testech v Misanu jsem byli přesvědčeni, že Rossi pojede v Německu" říkali členové jeho týmu po testech.

V tabulce MS je nyní obhájce titulu mistra světa až na sedmém místě a má ztrátu na Lorenza 104 bodů. Do skončení MS sice ještě zbývá 11 závodů, ale šance na titul je mizivá. Ovšem na třetí místo Andrea Doviziosa (Repsol-Honda) chybí Rossimu jen 30 bodů.


Favorit MS  Lorenzo se těší návratu Rossiho a říká: "Bez Valentina vyhrát je jednodušší, ale já mám rád ty souboje s ním".
Rovněž Casey Stoner vítá návrat valentina Rossiho: "Ještě jeden rychlý jezdec, to je to, co potřebuje toto startovní pole. Valentino zvedne úroveň šampionátu, o tom není pochyb".

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 7x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist