Rossi dementuje jednání s Hondou

Letní přestávka MotoGP je za námi a tak nastal čas, uvést různé fámy na správnou míru. Jedna z nich byla, což se objevilo především ve španělských a italských médiích, že v Brně údajně oznámí "The Doctor" odchod od Ducati a příchod k Hondě.

Rossi dementuje jednání s Hondou
Valentino Rossi začal včerejší tiskovou konferenci a celou záležitost hodně úsměvně: "Četl jsem, že mám nového manažéra. Normálně jezdí superbiky a jmenuje se Marco Melandri. Ale žerty stranou, mám smlouvu s Ducati a ta je platná. V každém případě ji dodržím a budu příští rok závodit za Ducati, tedy pokud nebude mít Melandri něco proti tomu".
S velmi pěknými vzpomínkami se vrací Valentino Rossi na brněnskou závodní trať. Vždyť před 15 roky zde vyhrál svůj první závod Grand Prix: "Sakra, to je už pěkně dávno. Tehdy jsem také získal své první Pole position a v neděli po boji proti Martinezovi také své první vítězství", vzpomíná 32-letý Ital na své závodění ve 125-kách v roce 1996.
Letos by to ale byla obrovská senzace, kdyby získal Rossi v MotoGP s motocyklem Ducati Pole position a bojoval o vítězství v závodě: "Prostě musíme pokračovat nadále ve vývoji motocyklu. Pro nás je hodně důležitý i pondělní brněnský test. Doufám, že bude dobré počasí, neboť nás čeká hodně práce".

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist