Rossi: Austin je velmi důležitý test

Valentino Rossi má trochu starosti, neboť si myslí, že na nové trati v Austinu nebude mít tak dobrý pocit na motocyklu Yamaha, jako měl při obou prvních testech v Sepangu.

Rossi: Austin je velmi důležitý test
Valentino Rossi je názoru, že test příští týden na novém okruhu "Circuit of the Americas" ukáže více jeho jezdecký potenciál a také jeho motocyklu Yamaha. Test v Austinu od 12. do 14. března je s výjimkou Stefana Bradla privátním "Showdown" všech čtyř favoritů na titul mistra světa.

Ex-šampion Valentino Rossi má trochu starosti a říká: "Austin bude pro mě hodně težký test, v Jerezu očekávám, že budu konkurenceschopný, ale Austin, to opravdu nevíme. Myslím si, že v Sepangu jsem byl já a moje M1 hodně silný a rychlý. To si myslím i o Jerezu, to je pro mě a pro M1 velmi dobrý okruh".
Austin tak bude pro devítinásobného mistra světa úplně něco jiného, ovšem i pro ostatní: "Ještě jsem ho neviděl, takže to bude hodně těžké abychom pochopili náš výkon na novém okruhu, který možná pro nás není tak pozitivní. Ale bude to hodně důležitý test, zjistit jaký je výkon našeho motocyklu na této trati".

Navíc to bude pro Rossiho společně s Jorgem Lorenzem další srovnání s motocykly Honda RC213V: "Myslím si, že jsou velmi rychlí. Jel jsem asi dvě nebo tři zatáčky za Danim a při zrychlení je Honda opravdu rychlá. Je ale těžké odhadnout současné niveau a bude proto zajímavé, jaký je level Hondy v Austinu v porovnání s námi"

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.00
Známkováno: 4x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist