Radomil Rous získal další světový bod

Z dalšího světového bodu se po závodě v Motegi může těšit český jezdec Radomil Rous, jenž tak ve své první kompletní sezóně má stejně bodů jako již ostřílený Jakub Smrž.

Radomil Rous získal další světový bod
Radomil Rous si postupně zvykal na okruh v Motegi. Po 26. místě v páteční kvalifikaci přišlo v sobotu zlepšení o jednu sekundu a s ním i posun na 22. pozici. Do nedělního závodu náš sympatický jezdec špatně vystartoval, po druhém kole se dokonce propadl opět na 22. pozici, pak však začal velmi bojovat o své místo mezi nejlepšími jezdci třídy 250 ccm. Postupně se každým kolem zlepšoval o jednu pozici až se v cíli mohl radovat z dalšího světového bodu, který získal za patnácté místo.
Radomil Rous
Byl to dnes velmi těžký závod v horkém počasí. Měl jsem svůj obvykle špatný start, ale neznepokojoval jsem se a jen se soustředil na dobrý rytmus. Podvozek i motor byl dnes dobrý, ale motocykl nezrychloval tak jako v kvalifikaci. Přiliž tvrdě jsem musel jet, abych dojel Baldoliniho. Několikrát se mi motocykl smekl a tak jsem šťastný, že jsem skončil na bodech.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist