Puig zůstává u Hondy, ale v jiné roli

Zcela dle očekávání bylo podepsání nové smlouvy Daniho Pedrosy otázkou vyřešení působení jeho mentora Alberta Puige u týmu Repsol Honda. A zde jsou detaily.

Puig zůstává u Hondy, ale v jiné roli
HRC povolila na přání svého továrního jezdce Daniho Pedrosy setrvání jeho mentora Alberta Puige u týmu Repsol Honda, ovšem v úplně jiné roli.


Toto řešení bylo dle očekávání podmínkou prodloužení smlouvy Dani Pedrosy s HRC. Ve své nové roli nebude už mít ALberto Puig přímý vliv na technické rozhodování týmu. o tomto rozhodnutí informoval víceprezident HRC, Shuhei Nakamoto.


Španěl Alberto Puigi bude odpovědný pouze za organizační záležitosti, které se týkají současně třetího jezdce tabulky mistrovství světa a vítěze z Laguna Secy Daniho Pedrosy. 

"Puig se bude moci zúčastnit všech sezení týmu, ale nebude mít žádné přímo slovo směrem na nastavení motocyklu. Náš vztah není špatný, ale nejsme přátelé. Na začátku příští sezóny začnou oba naši jezdci na stejné úrovni, neboť náš cíl je vyhrávat a velmi těsně  spolupracovat s oběma jezdci (Pedrosa a Dovizioso - pozn. redakce). 


Andrea je rovněž velmi důležitý faktor k dalšímu vývoji motocyklu a my toho musíme využít a bude to také pro nás tím lehčí",
řekl dále v rozhovoru pro Motosprint víceprezident HRC Shuhei Nakamoto.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.20
Známkováno: 5x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist