Pro většinu z nás nová zkušenost, říká o Argentině Espargaró

Italská stáj NGM Mobile Forward Racing míří do Argentiny, kde je na programu třetí Grand Prix sezony, kterou přivítají na okruhu Termas de Rio Hondo. Poprvé od roku 1999 se do Argentiny vrací seriál mistrovství světa a s ním oba jezdci motocyklů Forward Yamaha Colin Edwards a Aleix Espargaró.

Pro většinu z nás nová zkušenost, říká o Argentině Espargaró
Pro oba závodníky bude závodění na argentinské dráze novou zkušeností, protože ani Colin Edwards a ani jeho týmový kolega Aleix Espargaró neměli možnost na této dráze loni v létě testovat. Každopádně na tom budou stejně jako většina jejich soupeřů, takže vyrovnaná partie a pro techniky velká výzva v rychlém nalezení správného nastavení.
Pro Američana Colina Edwardse nebyla domácí Grand Prix zcela ideální, protože závod v Austinu nedokončil a z Texasu odjel bez bodu. Sedm bodů z Kataru mu nyní stačí na průběžnou čtrnáctou příčku. „Na závod v Argentině se těším. Mám tuto zemi moc rád a je velmi vzrušující závodit na novém místě. V Texasu jsme měli smůlu, takže doufám, že v Termas de Rio Hondo zaznamenáme lepší výsledek,“ uvedl před víkendem v Argentině Colin Edwards.

Cílem závodu v Texasu projel Aleix Espargaró devátý, takže je po úvodních dvou kolech motocyklového seriálu průběžně pátý a zároveň nejlepší z jezdců kategorie Open. „Po závodu v Texasu jsme měli trošku času si doma odpočinout a nyní se už těším na argentinskou Grand Prix,“ uvedl Aleix Espargaró. „Nebyli jsme mezi jezdci, kteří tam loni testovali, ale každopádně to bude pro většinu z nás nová zkušenost.“
„Během víkendu bude důležité dobře zapracovat, abychom se co nejlépe připravili a do závodu nastoupili s dobrým nastavením a bojovali s jezdci vpředu,“
dodal závěrem španělský závodník.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist