Pre show GP České republiky bude jak ve Vídni, tak i v Brně

Tradiční součástí Grand Prix Cardion České republiky bude nejen čtvrteční florbal v Brně, ale i středeční motocyklové show ve vídeňských ulicích.

Pre show GP České republiky bude jak ve Vídni, tak i v Brně

Středa 12. srpna od 13 hodin - Vídeň


Tovární jezdec týmu Fiat Yamaha Jorge Lorenzo pojede 12. srpna ve středu Vídně - kontrétně na ulici "Wiener Ring" ukázkovou jízdu se svým závodním motocyklem Yamaha M1-YZR. Kromě něho uvidíme ještě jeho krajana Marca Marqueze (KTM), Švýcara Randy Krummenachera, Rakušana Michi Ransedera (oba Aprilia) - všichni ve třídě 125 ccm, a dále jezdce MotoGP: ex-mistra světa Nicky Haydena (Ducati), Jamese Toselanda (Tech3 Yamaha), Gabora Talmacsiho (Scot Honda) a také Karla Abrahama na tovární Aprilii RSA 250.


Pod mottem "MotoGP meets Vienna" pojede tato skupina jezdců Grand Prix reklamní akci pro Grand Prix České republiky. Bude to tedy stejně jako v posledních letech, a to od 13.00 hodin. V tomto roce ovšem pojedou závodní motorky Lorenza a spol. nejen toto show na jednom místě, nýbrž dokonce celý okruh na "Wiener Ringu" za doprovodu bílozelených rakouských policistů. 

"Start a cíl" je přímo u "Burgtheateru" a trať je dále následující: Od Burgtheateru dále směrem k "Schwedenplatzu", "Staatsoper" a dále k Parlamentu a znovu k Burgtheateru. 

Potom celá akce vyvrcholí autogramiádou. 

Ještě předtím ve 12.00 hodin navštíví Jorge Lorenzo jezdeckou školu "Spanische Hofreitschule", která je nedaleko místa startu této show. 

Čtvrtek 13. srpna od 15 hodin, Brno

Celé "Pre" bude potom pokračovat čtvrtečním show na náměstí Svobody. Program je pestrý a nikdo se nebude nudit. Zlatý hřeb by měl přijít kolem patnácté hodiny, kdy na náměstí sehrají jezdci MotoGP a naši závodníci florbalové utkání s reprezentanty ledního hokeje.
 

Diváci tam uvidí jezdce MotoGP Chrise Vermeulena, Colina Edwardse, Gabora Talmacsiho, Andreu Doviziosa také naše dva piloty, Karla Abrahama a Lukáše Peška.
 
Z hokejových jmen připomenu Martina Erata, Romana Čechmánka, Miroslava Zálešáka, Žigmunda Pálffyho a hokejisty extraligové Komety brno. Takže náměstí Svobody bude ve čtvrtek odpoledne opravdu hvězdné."

Vstupné se neplatí ani na jednu akci.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist