Pokračování kauzy Stoner-Rossi

Ve čtvrtek 28. dubna, tedy těsně před zahájením dalšího závodu Grand Prix Portugalska v Estorilu, se bude vedení závodu zabývat incidentem Rossi - Stoner při Grand Prix Španělska v Jerezu.

Pokračování kauzy Stoner-Rossi
FIM oznámila, že závodní crash při Grand Prix Jerezu mezi Valentinem Rossim a Caseym Stonerem, když Ital spadl a sundal přitom ještě Australana, bude ještě jednou prozkoumávat před GP Portugalska. K tomuto slyšení byli k vedení závodu přizváni i oba piloti.  
Samozřejmě, že pozván byl i chef-maršál z okruhu Jerez de la Frontera. Důvodem je údajné chování maršálů, kteří pomáhali jen Rossimu, zatímco o Stonera se staral jen jeden z nich. Jelikož nějaká změna výsledků z Jerezu nepřipadá v úvahu, tak byl tento případ bezproblémově odložen až do Estorilu.

A zatímco u crashe je jasné, že ho zavinil Rossi a ten se také Stonerovi potom omluvil, tak následné chování Stonera nepřineslo "klokanovi" mezi ostatními závodními kolegy příliš popularity, ba právě naopak, což nám potvrdil zdroj blízký našemu webu přímo z paddocku MotoGP.

A na doplnění celého - v médiích hodně diskutovaného - incidentu, je zde následující video:

VideoNení zapnut JavaScript. Tento text má být nahrazen přehrávačem.


Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 14x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist