Petrucci testoval ART v Jerezu

Italský tým třídy MotoGP Ioda Racing testoval tři dny na jihošpanělském okruhu v Jerezu společně s týmy mistrovství světa produkčních motocyklů WSBK. Danilo Petrucci měl teprve druhou možnost letos testovat, protože jejich předsezonní příprava spočívala jen z posledního třídenního testu v Kataru.

Petrucci testoval ART v Jerezu
V Jerezu tým Ioda Racing spolupracoval s vývojovým týmem Aprilie, aby zapracovali na zlepšení výkonu motocyklu ART, který mají pro letošní sezonu k dispozici. Během tří dnů najel Danilo Petruci celkem 110 kol a získal v sedle Aprilie tolik důležité zkušenosti, které postrádal v prvním závodu sezony.
„Jsem moc rád, že jsem měli příležitost absolvovat tento test,“ řekl Danilo Petrucci. „Potřebovali jsme najet co nejvíc kilometrů a v tomto jsme byli úspěšní. ART je fantastická motorka, ale jezdí úplně jinak než na co jsem byl zvyklý loni, takže bylo hodně důležité, abych měl možnost si motorku vyzkoušet také na nějakém jiném okruhu než Losail, kde jsme měli dosud náš jediný test a závod. Škoda jen počasí, které nám poslední den testů částečně překazilo plány.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist