Pešek závod v Brně pojede

Problémy s finanční stránkou věci ohledně účasti českého jezdce v týmu Came Ioda Racing Project zůstávají, ale to podle vedení týmu není důvod, proč by měli Lukáši Peškovi znemožnit start v jeho domácí Grand Prix, která je pro samotného jezdce samozřejmě důležitá.

Pešek závod v Brně pojede
Ve středu Lukáš Pešek oznámil problémy s plněním smlouvy v rámci finančních prostředků, které měl český jezdec do italského týmu v této sezoně přinést. Tento fakt dle jeho názoru může být důvodem, proč by mu nemusel jeho tým umožnit start v dalším závodu, kterým je česká Grand Prix v Brně.

„Byl jsem včera překvapený, když jsem slyšel, co Lukáš řekl na tiskové konferenci. Lukáš není pro mě jezdec, on je můj kamarád. Znám ho už z dob, kdy jsem šéfoval v Derbi a on tam jezdil. Teď mu zkouším pomáhat ve všem,“ citují na webu idnes.cz šéfa stáje Giampiera Sacchiho, který dále potvrdil, že v šampionátu budou pokračovat.

"Je mi Lukáše líto, není v lehké situaci. Nikdy jsem však neřekl, že pokud nezaplatíš, tak nepojedeš. Chceme mu připravit co nejlepší podmínky pro nadcházející start. Pro nás i pro Lukáše je velkou výzvou startovat v seriálu MotoGP,"  cituje šéfa týmu Came IodaRacing Project ČTK.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 8x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist