Pedrosa se připravuje na Lanzarote

Tovární jezdec Repsol Hondy Dani Pedrosa se v současné době připravuje kondičně na sezónu 2012 a to především cyklistickým tréninkem na jednom z kanárských ostrovů Lanzarote.

Pedrosa se připravuje na Lanzarote
V hotelu "Princesa Yaiza", v části kanárského ostrova Lanzarote zvaného Playa Blanca, rozbil svůj tréninkový tábor na několik dní španělský jezdec Dani Pedrosa. Kromě joggingu se tovární jezdec Repsol Hondy připravuje na nastávající sezónu především cyklistickým tréninkem a to pod dohledem osobního trenéra Sebastiána Salase Pauseho, který je zároveň fyzioterapeutem španělského národního házenkářského týmu, připravujícího se zde rovněž a to na jeden mezinárodní turnaj.

Lanzarote je velmi oblíbeným tréninkovým místem pro cyklistický trénink, neboť tento ostrov není tak kopcovitý jako třeba sousední Gran Canaria a sportovec se tak může při svém tréninku bez problémů držet všech výstupních parametrů získaných v laboratoři při testech: tedy pulsu, wattů, laktátu, které jsou nedílnými složkami řízení moderního tréninku profesionálních sportovců.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist