Pedrosa: S plnou koncentrací na Le Mans

Po svém prvním letošním vítězství je tovární pilot Hondy Dani Pedrosa hodně nažhavený na další Highlights. V minulosti byl malý Španěl v Le Mans hodně úspěšný.

Pedrosa: S plnou koncentrací na Le Mans
Ovšem vítězná minulost v Le Mans nehraje právě u něho v kubatuře MotoGP vůbec žádnou roli, momentálně druhý jezdec průběžné tabulky MotoGP stál ve Francii na tom nejvyšším stupni na bedně jen v kubaturách 125 ccm (2003) a 250 ccm (2004 a 2005), v královské kubatuře skončil nejlépe jako třetí (2006 a 2009).  Ovšem letos jsou karty nově zamíchány, a nejen motocykl Honda RC212V se prezentuje ve velmi dobré formě, ale i malý Španěl je na tom se svým zdravím podstatně lépe, než byl v úvodu sezóny!
"Po závodě a testu v Estorilu (Pedrosa ho nedokončil) jsem byl úplně hotový. Musel jsem si tři dny úplně odpočinout a pak teprve začít s fyzioterapií. Především moje svaly se musely zotavit. Le Mans je okruh 'Stop and Go', který vyhovuje Yamaze. Takže se musíme během tréninků na charakteristiku této tratě co nejlépe připravit a nastavit na ní motocykl. Chyby si nemůžeme dovolit, takže potřebujeme plnou koncentraci", říká 25-letý tovární jezdec Repsol Hondy. 


Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist