Pedrosa odjíždí z Malajsie spokojený

Dani Pedrosa ukončil test královské kubatury v Malajsii nejrychlejším časem, který ale zajel na tisícinu stejně, jako jeho soupeř z tovární Yamahy Valentino Rossi. Pedrosa nejdřív absolvoval simulaci závodu a po krátké přestávce vyrazil zpět na dráhu, aby v závěru pátečního testu atakoval nejlepší čas.

Pedrosa odjíždí z Malajsie spokojený
Během dne pracoval Dani Pedrosa na různých nastaveních podvozku a motoru jeho tovární Hondy RC213V. Za poslední tři dny celkem najel 145 kol okruhu v Sepangu s nejlepším časem 1´59,999 sekundy.

Nyní tovární tým Hondy zamíří do Austrálie, kde je na okruhu Phillip Island čeká od pondělí třídenní test továrních týmů MotoGP v rámci testu pneumatik, který si tam vyžádal Bridgestone. Loni museli kvůli nedostatečné životnosti pneumatik, které měly problém s novým povrchem okruhu, rozdělit závod MotoGP Velké ceny Austrálie povinnou zastávkou v boxech.
„Dnes jsme pracovali na mappingu motoru, abychom zlepšili průjezd zatáčkami, ale to nejdůležitější, co se nám v pátek podařilo, byla simulace závodu,“ uvedl dnes odpoledne Dani Pedrosa. „Také jsme se úspěšně pokusili zlepšit čas našeho rychlého kola. Pokročili jsme celkem hodně, ale prostor pro zlepšení tu stále ještě je. Teď jedeme na Phillip Island vyzkoušet nové pneumatiky.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist