Pedrosa: Návrat do Barcelony

Naposled se tovární pilot Hondy Dani Pedrosa zúčastnil domácí Grand Prix před dvěma roky. O to více je malý Španěl letos namotivovaný.

Pedrosa: Návrat do Barcelony
Dani Pedrosa pojede tuto neděli poprvé od roku 2010 svou domácí Grand-Prix v Barceloně. Loňský závod MotoGP nemohl jet, neboť si v předchozím závodě zlomil klíční kost: "Hodně se těším, neboť jsem tam v loňském roce nezávodil. Ta atmosféra je neuvěřitelná a být přitom, je prostě něco fantastického. To mě samozřejmě hodně motivuje a chci bojovat o vítězství".
Pedrosa dále vysvětluje, proč je pro něho Circuit de Catalunya opravdu jedinečným závodem: "Je to speciální závod, neboť tam je kompletně celá moje rodina, všichni mí přátelé a fanoušci, kteří mě přijedou podpořit".
Ovšem tovární pilot Hondy myslí i na následující pondělí, kdy se bude oficiálně testovat: "Tento test je hodně důležitý. Barcelona je opravdu výborný okruh na testování pneumatik.".

Ostatně po pondělním testu v Barceloně se bude ještě oficiálně testovat ve středu v Aragonu, jako náhradní test za zrušený zmoklý Estoril.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist