Pedrosa má smlouvu s HRC na další dva roky

Honda Racing Corporation (HRC) ve středu oficiálně oznámila, že s Danim Pedrosou podepsali dvouletou smlouvu, což znamená, že španělský závodník pokračuje minimálně do konce roku 2016 s týmem, kde začal svoji kariéru jezdce MotoGP v roce 2006 a výrobcem, s níž spojil své jméno v roce 2001.

Pedrosa má smlouvu s HRC na další dva roky
Dani Pedrosa vyhrál tři tituly mistra světa v nižších kubaturách, ale na triumf v královské kubatuře zatím čeká. Před závodem v Německu má Španěl stejný počet bodů, jako druhý v průběžném pořadí mistrovství světa Valentino Rossi.
„Jsem velmi rád, že můžu oznámit prodloužení smlouvy s týmem Repsol Honda a zároveň jsem vděčný Hondě za jejich důvěru, kterou mi projevili pro další dva roky. Je to pro mě ten nejlepší způsob pokračovat v závodní kariéře a společně se společností, kde jsem od prvního závodu,“ uvedl Dani Pedrosa.
Šéf HRC Shuhei Nakamoto k podpisu smlouvy dodal: „Těší nás, že jsme dosáhli prodloužení smlouvy s Danim. Má dobrou sezonu, je na tom teď v šampionátu stejně s Rossim a my jsme s jeho výkonem spokojení. Spolupráce mezi Marcem a Danim se ukázala jako úspěšná a my se těšíme na další dva úspěšné roky.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist